Вівторок, 26.09.2017, 10:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Новгород-Сіверська Станція Юних Техніків

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

Головна » Файли » Розклад роботи Новгорогд-Сіверської СЮТ » Розклад занять гуртків Новгорогд-Сіверської СЮТ

Розклад занять гуртків Новгород-Сіверської СЮТ
[ Викачати з сервера (49.0Kb) ] 27.12.2016, 16:12

Розклад занять гуртків Новгород-Сіверської СЮТ

2016-2017 н. р.

П.І.П.

керівника

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П`ятниця

Субота

Неділя

1.

Лопатинська Валентина Миколаївна

Оригамі,

Паперопластика

14.15-15.45

15.45-17.15

СЮТ

13.10-14.35

Дзвіночок

15.00-16.30 СЮТ

14.30-16.45

СЮТ

13.10-14.35

Дзвіночок

15.00-16.30 СЮТ

 

 

10.00-12.15

СЮТ

2.

Біда Світлана Іванівна

Початкового технічного моделювання,

Виготовлення сувенірів

13.10-15.25 гімназія №1

 

13.10-14.40

гімназія №1

15.30-17.00 СЮТ

13.10-14.40

гімназія №1

15.30-17.00 СЮТ

 

14.00-15.30

СЮТ

 

10.00-11.30

СЮТ

11.35-13.50 СЮТ

3.

Пшенична Валентина Олександрівна

Плетіння,

Вязання іграшки

13.10-14.45 гімназія №1

14.50-16.20 гімназія №1

13.10-14.45 гімназія  №1

15.25-17.00 СЮТ

 

 

 

13.10-14.45 гімназія №1

15.25-17.00 СЮТ

10.00-11.35 СЮТ

 

4.

Кушеварова Олена Валеріївна

Художня вишивка,

Юних фотоаматорів

 

14.00-15.30

СЮТ

15.35-17.55

СЮТ

 

15.00-16.30 СЮТ

 

15.00-17.15

СЮТ

10.00-12.15

СЮТ

12.20-14.35

СЮТ

 

 

 

5.

Москаленко Микола Петрович

 

Картингістів

 

 

 

 

15.15-17.30

СЮТ

13.30-15.45

СЮТ

 

6.

Ковальчук Тимофій Сергійович

Користувачів ПК,

Шукачі скарбів,

Web-дизайн

 

14.30-16.00

СЮТ

15.15-16.45 СЮТ

 

 

14.30-16.00 СЮТ

16.05-17.35 СЮТ

 

10.00-11.30 СЮТ

11.35-13.55

СЮТ

10.00-11.30 СЮТ

11.35-13.55

СЮТ

7.

Стеценко Олександр Миколайович

Автотрасове моделювання,

Ракетомоделювання,

Радіоелектронного конструювання

14.30-16.45

СЮТ

14.30-16.45

СЮТ

14.00-16.15

16.20-18.30

СЮТ

14.30-16.45

СЮТ

14.30-16.45

СЮТ

 

 

8.

Дмитрієва Олександра Євгеніївна

Народної творчості,

Аплікація соломкою,

Іграшки-сувеніри

14.00-15.30

СЮТ

14.00-15.30 СЮТ

15.35-17.05

СЮТ

14.00-15.30 СЮТ

 

 

14.00-15.30

СЮТ

15.35-17.45

СЮТ

10.00-11.30

11.35-13.50

СЮТ

 

9.

Євлан Віталій

Миколайович

Конструювання повітряних зміїв,

Лозоплетіння,

Столярів,

Різблення по дереву

 

14.00-15.30

15.40-17.10

СЮТ

15.30-17.00

СЮТ

14.00-15.30

15.40-17.10

СЮТ

15.30-17.00

СЮТ

10.00-11.30

11.40-13.10

СЮТ

 

 

 

 

 

 

Категорія: Розклад занять гуртків Новгорогд-Сіверської СЮТ | Додав: учитель
Переглядів: 23 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz