Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.08.2019, 03:40

Новгород-Сіверська Станція Юних Техніків

Меню сайту
Категорії розділу
Розклад занять гуртків Новгорогд-Сіверської СЮТ [3]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

Головна » Файли » Розклад роботи Новгорогд-Сіверської СЮТ » Розклад занять гуртків Новгорогд-Сіверської СЮТ

Розклад занять гуртків Новгорогд-Сіверської СЮТ
[ Викачати з сервера (7.6 Kb) ] 22.04.2014, 12:54

ПОГОДЖЕНО                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

ГДСЛ по Н-Сіверському району                                                                       Директор СЮТ

                            М.В.Новик                                                                                     Р.П.Шморгун

Голова профкому

                          В.В.Перекута

                                                                                                           

Розклад занять гуртків Новгород-Сіверської СЮТ

2013-2014 н. р.

П.І.П.

керівника

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П`ятниця

Субота

Неділя

1.

Шморгун Р.П.

фото

 

 

14.00-15.30

14.00-15.30

 

 

 

2.

Кузьмін О.Ю.

 

Автотрасовий моделізм

15.00-16.30

СЮТ

15.00-16.30

СЮТ

 

 

 

10.00-11.30

11.35- 13.05

 

3.

Рябко М.М.

Різьба,

столярів

 

15.00-17.15

СЮТ

 

15.00-17.15 СЮТ

 

10.00-12.15

12.20-13.50

СЮТ

12.00-14.15

14.20-15.50

СЮТ

4.

Лопатинська В.М.

Оригамі

14.30-16.00

СЮТ

12.50-15.05

Дзвіночок

 

 

 

12.50-15.05

Дзвіночок

15.20-16.50

СЮТ

10.00-11.30

11.35-13.05

СЮТ

10.00-11.30

11.35-13.05

СЮТ

5.

Біда С.І.

ПТМ, технічного дизайну

13.10-14.40

14.45-17.00

Гімназія№1

15.15-16.45

СЮТ

13.10-14.40

Гімназія №1

15.15-.16.45

СЮТ

 

15.00-17.15

СЮТ

10.00-11.30

11.35-13.05 СЮТ

 

6.

Пшенична В.О.

Плетіння

13.10-14.40 Гімназія №1

13.10-14.45

Гімназія№1

15.15-16.45

СЮТ

 

13.10-14.45

14.50-16.20

Гімназія№1

 

10.00-11.35

11.40-13.50

СЮТ

10.00-12.15

СЮТ

7.

Кушеварова О.В.

Оператор комп’ютерного набору,

фото, народна вишивка

14.30-16.00

16.10-17.40

СЮТ

 

15.00-16.30

СЮТ

 

 

15.30-17.45 СЮТ

10.00-11,30

11.40-13.10

СЮТ

10.00-11.30

11.40-13.55

 СЮТ

8.

Карбовська О.М.

ПТМ

13.50-16.05

СЮТ

13.00-15.15

Стахорщинська ЗОШ

 

13.50-16.05 СЮТ

13.00-15.15

Стахорщинська ЗОШ

 

 

9.

Москаленко М.П.

Картингістів

15.00-17.15

СЮТ

 

 

 

15.00-16.30

СЮТ

13.00-14.30

14.30-16.45

СЮТ

 

10.

Ковальчук Т.С.

Оператор комп’ютерного набору

 

 

14.00-15.30

15.40-17.10

СЮТ

14.00-15.30

СЮТ

16.00-17.30 ЗОШ №2

14.00-15.30

СЮТ

16.00-17.30 ЗОШ №2

14.00-15.30

15.40-17.55

СЮТ

10.00-11.30

11.40-13.55 СЮТ

 

11.

Щербак М.І.

Оператор комп’ютерного набору

 

15.00-16.30

СЮТ

 

 

15.00-16.30

СЮТ

 

 

 

12.

Євлан В.М.

Лозоплетіння, столярів

14.00-15.30

15.40-17.55

СЮТ

 

14.00-15.30

15.40-17.10

СЮТ

14.00-15.30

СЮТ

14.00-15.30

15.40-17.10

СЮТ

 

10.00-12.15

СЮТ

13.

Бодяко Л.В.

Іграшки-сувеніри

 

 

 

 

15.30-17.00

ЗОШ №2

 

10.00-11.30 СЮТ

14.

Левінець О.В.

Столярів

 

 

 

15.30-17.00

Дігтярівська ЗОШ

9.00-10.30

Дігтярівська ЗОШ

 

 

 

 

Категорія: Розклад занять гуртків Новгорогд-Сіверської СЮТ | Додав: учитель
Переглядів: 194 | Завантажень: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz